CHCI SE PORADIT
Zajímá vás, jak si vybudovat zdravé rodinné finance? Využijte odborných
služeb našich poradců či finančního analytika, jsme tu pro Vás.
Chyba: Vyplňte své jméno.
Chyba: Vyplňte telefon v platném formátu.
Chyba: Vyplňte email v platném formátu.
Chyba: Toto pole nesmí být vyplněné (ochrana proti robotům).
Ozveme se vám nejbližší pracovní den po odeslání formuláře.
FORMULÁŘ K POHOVORU
Osobní údaje
Chyba: Vyplňte město, ze kterého jste.
Dodatek
Chyba: Zvolte soubor životopisu.
K úspěšnému vyhodnocení Vaší žádosti požadujeme CV s fotografií.

HLEDÁME NOVÉ ČLENY TÝMU

Chcete s námi pomáhat lidem budovat
zdravé rodinné finance?
Regionální ředitel/-ka
Oblastní manažer/-ka
Poradce/-kyně pro rodinné finance
Telefonní operátor/-ka pro callcentrum

Finanční Institut, společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici regionální ředitel/-ka.

Práce v některém z krajů:
  • Středočeský
  • Plzeňský
  • Ústecký
  • Liberecký
  • Královéhradecký
  • Pardubický
  • Olomoucký
  • Moravskoslezský
  • Vysočina
  • Jihomoravský
  • Zlínský

Náplň práce v období zaškolování: každý uchazeč si musí osvojit práci poradce pro rodinné finance, aby dokázal samostatně vést obchodní skupinu v souladu s obchodním modelem FI.
  • Realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
  • Spolupráce s analytickým oddělením
  • Nastavení optimálního portfolia klienta

Náplň práce na pozici regionálního ředitele (po zaškolení):
  • Vedení krajské pobočky
  • Vedení výběrových řízení
  • Školení obchodních dovedností
  • Plnění stanovených cílů
  • Zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Co Vám Finanční Institut nabízí:
  • Práci ve společnosti se silným kapitálem
  • Zajištěnou klientelu call centrem společnosti pro celou svěřenou obchodní skupinu
  • Vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
  • 42 000,-Kč podpora do začátku
  • Nadprůměrné ohodnocení (provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného regionu)
  • Zázemí pobočky a veškerý servis
  • Možnost kariérního růstu s možností osamostatnění se jako samostatný podnikatelský subjekt – majitel franšízy FI

Co od Vás očekáváme:
  • Manažerské schopnosti
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Obchodní dovednosti
  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru) – výhodou
  • Licence PPZ od ČNB (Podřízený pojišťovací zprostředkovatel)
  • Bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • Vlastní automobil a notebook

PROČ PRACOVAT VE FINANČNÍM INSTITUTU

Poradci ve Finančním Institutu mají podporu callcentra, které jim zajišťuje vlastní kmen klientů a ti se na ně obracejí i v budoucnu. Finanční Institut je společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance. Díky firemnímu analytikovi, který přednáší na Vysokých školách a odborně se vyjadřuje k finančním tématům na ČT24, naši poradci lehce překonají začínající období. Ve Finančním Institutu se i z nováčků stávají profesionálové ve svém oboru a jsou dále doporučováni. Každý poradce prochází sérií povinných školení, které jsou ukončeny testem odborných znalostí. Na základě plnění těchto povinností je stávajícím poradcům vyplácena fixní podpora, která není nijak závislá na produkci a pomáhá vyřešit počáteční období v nové profesi. Finanční Institut zajišťuje svým poradcům klienty, manažerským pozicím spolupracovníky a navíc jako jediný na trhu vyplácí rentu v neomezené výši již od 5. roku spolupráce. Úspěšné pracovníky čeká kariérní růst od poradce, přes oblastního manažera, regionálního ředitele až po majitele vlastní franšízy. Zde se stává samostatným podnikatelem pod značkou Finančního Institutu a se svým stávajícím týmem využívá výhody společného brandu.

ŽIVOT PORADCE V FI

VÁNOČNÍ VEČÍREK 2015
Video
Foto
INTERNÍ ŠKOLENÍ
Foto