CHCI SE PORADIT
Zajímá vás, jak si vybudovat zdravé rodinné finance? Využijte odborných
služeb našich poradců či finančního analytika, jsme tu pro Vás.
Chyba: Vyplňte své jméno.
Chyba: Vyplňte telefon v platném formátu.
Chyba: Vyplňte email v platném formátu.
Chyba: Toto pole nesmí být vyplněné (ochrana proti robotům).
Ozveme se vám nejbližší pracovní den po odeslání formuláře.
FORMULÁŘ K POHOVORU
Osobní údaje
Chyba: Vyplňte město, ze kterého jste.
Dodatek
Chyba: Zvolte soubor životopisu.
K úspěšnému vyhodnocení Vaší žádosti požadujeme CV s fotografií.

NOVĚ OTEVŘENÉ POBOČKY

„Pozitivní myšlenky vedou k pozitivním činům a pozitivní činy vedou k pozitivním výsledkům.“
Veronika Forejtková
Regionální ředitelka
Kde se vidíš za 5 let?
Ráda si s tebou o tom promluvím.
Ahoj, jsem Veronika.

Právě teď otevíráme novou pobočku Finančního Institutu v Brně. To je ideální chvíle pro změnu stávajícího zaměstnání nebo nastartování své pracovní cesty a stát se jedním z prvních členů našeho Brněnského týmu. Sami si totiž můžete uvědomit, jaké jsou možnosti rychlého kariérního růstu na úplně nové pobočce. Budu velice ráda, když Vás právě já naučím smýšlet o penězích, jako to dělají nejbohatší lidé světa a následně budu přihlížet, jak se na Vás klienti a okolí bude obracet s pomocí.

Chci Vám dát možnost si z pouhé představy udělat skutečnost a stát se plnohodnotným členem společného týmu. Ale je jen na Vás, abyste převzali zodpovědnost za svůj život a stali se jedním z nás.

HLEDÁME NOVÉ ČLENY TÝMU

Chcete s námi pomáhat lidem budovat
zdravé rodinné finance?
Regionální ředitel/-ka
Manažer/-ka v oblasti financí
Poradce/-kyně pro rodinné finance
Telefonní operátor/-ka pro callcentrum

Finanční Institut, společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici regionální ředitel/-ka.

Práce v některém z krajů:
  • Středočeský
  • Plzeňský
  • Ústecký
  • Liberecký
  • Královéhradecký
  • Pardubický
  • Olomoucký
  • Moravskoslezský
  • Vysočina
  • Jihomoravský
  • Zlínský

Náplň práce v období zaškolování: každý uchazeč si musí osvojit práci poradce pro rodinné finance, aby dokázal samostatně vést obchodní skupinu v souladu s obchodním modelem FI.
  • Realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
  • Spolupráce s finančním analytikem
  • Nastavení optimálního portfolia klienta

Náplň práce na pozici regionálního ředitele (po zaškolení):
  • Vedení krajské pobočky
  • Vedení výběrových řízení
  • Školení obchodních dovedností
  • Plnění stanovených cílů
  • Zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Co Vám Finanční Institut nabízí:
  • Práci ve společnosti se silným kapitálem
  • Zajištěnou klientelu call centrem společnosti pro celou svěřenou obchodní skupinu
  • Pomůžeme Vám vybudovat tým spolupracovníků
  • Nadprůměrné ohodnocení (provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného regionu)
  • Od 5. roku finanční renta v neomezené míře
  • Zázemí pobočky a veškerý servis
  • Možnost kariérního růstu s možností osamostatnění se jako samostatný podnikatelský subjekt – majitel franšízy FI

Co od Vás očekáváme:
  • Manažerské schopnosti
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Obchodní dovednosti
  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru) – výhodou
  • Licence PPZ od ČNB (Podřízený pojišťovací zprostředkovatel)
  • Bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • Vlastní automobil a notebook

PROČ PRACOVAT VE FINANČNÍM INSTITUTU

Poradci ve Finančním Institutu mají podporu callcentra, které jim zajišťuje vlastní kmen klientů. Díky firemnímu analytikovi, který přednáší na Vysokých školách a odborně se vyjadřuje k finančním tématům na ČT24, nováčci lehce překonají začínající období v nové profesi. Obchodníky s praxí čeká sladění metodických postupů se systémem Finančního Institutu a ihned jsou zařazeni do kariéry přímo úměrně svým nabytým dovednostem. Nemusí tedy začínat znovu od nuly. Ředitelské pozice pomáhají manažerům rozšiřovat posily do jejich týmů, díky kterým roste jejich podnikání a pasivní příjem. Vrcholem kariéry jsou partneři s podílem na zisku společnosti nebo majitelé vlastní franšízy, kterým je předané kompletní know-how společnosti.
Dodatek

ŽIVOT PORADCE V FI

VÁNOČNÍ VEČÍREK 2015
Video
Foto
INTERNÍ ŠKOLENÍ
Foto
LASER GAME 2016
Foto
MOTOKÁRY 2016
Foto