CHCI SE PORADIT
Zajímá vás, jak si vybudovat zdravé rodinné finance? Využijte odborných
služeb našich poradců či finančního analytika, jsme tu pro Vás.
Chyba: Vyplňte své jméno.
Chyba: Vyplňte telefon v platném formátu.
Chyba: Vyplňte email v platném formátu.
Chyba: Pro odeslání formuláře je vyžadován souhlas.
Chyba: Toto pole nesmí být vyplněné (ochrana proti robotům).
Ozveme se vám nejbližší pracovní den po odeslání formuláře.
CHCI SE ZEPTAT
Máte na nás otázku? Anebo více otázek? Rádi Vám je odpovíme.
Chyba: Vyplňte dotaz, který na nás máte.
Chyba: Vyplňte své jméno.
Chyba: Vyplňte telefon v platném formátu.
Chyba: Vyplňte email v platném formátu.
Chyba: Pro odeslání formuláře je vyžadován souhlas.
Chyba: Toto pole nesmí být vyplněné (ochrana proti robotům).
Ozveme se vám nejbližší pracovní den po odeslání formuláře.
SJEDNEJTE SI SCHŮZKU
Sjednejte si s naším poradcem nezávaznou schůzku v místě vašeho bydliště.
Hovořit budeme o penězích a vy sami se přesvědčte,
zda vám dokážeme pomoci. Jsme tu pro Vás.
Chyba: Vyplňte své jméno.
Chyba: Vyplňte telefon v platném formátu.
Chyba: Vyplňte email v platném formátu.
Chyba: Pro odeslání formuláře je vyžadován souhlas.
Chyba: Toto pole nesmí být vyplněné (ochrana proti robotům).
Ozveme se vám nejbližší pracovní den po odeslání formuláře.

MISE FI

Pomoct všem klientům zdravě nastavit rodinné finance,
aby mohli prožít život v prosperitě a hojnosti.

VIZE FI

Měnit lidské životy k lepšímu pomocí objevování
a využívání vlastního potenciálu na maximum.

 

O NÁS

Věříme, že zdravé rodinné finance jsou unikátním klíčem k bohatému životu.
Většina společností zabývající se finančním poradenstvím spíše prodává než radí. Bezhlavě přijímají nové poradce, ale na klienty už příliš nemyslí. Z toho důvodu je trh přesycen neodbornými finančními poradci a lidmi, kteří mají nešťastně uzavřené finanční produkty.
Při sestavování finančních plánů pro naše klienty se držíme historicky prověřenými pravidly. Postupujeme od zajištění životní úrovně proti nenadálým situacím až po efektivní dělení majetku na třetiny.
Tím mají naši klienti vytvořenu likvidní rezervu, zainvestované peníze ve střednědobém horizontu a nemovitý majetek, který jim ideálně přináší pasivní příjem. Proto se naši klienti nebojí toho, co bude s jejich příjmy v důchodovém věku, ale naopak se na něj těší.
Bez nadsázky můžeme říct, že naše klienty připravujeme na lepší budoucnost.
JAN ČÍŽEK
Analytik
Náš analytik Jan Čížek je kapacita ve světě financí. Vyřeší jakoukoliv životní i finanční situaci s úsměvem. Díky němu šlape celé analytické oddělení jako hodinky.

SVÉ PORADCE SI VYBÍRÁME PEČLIVĚ

Naším náročným výběrovým řízením projde pouze 1 z 25 žadatelů.
Každý uchazeč musí projít pohovorem s obchodním ředitelem Michalem Rückelem a obstát ve dvouměsíční zkušební lhůtě, kde nabývá teoretické i praktické znalosti oboru. V době dvouměsíční zkušební lhůty poradce zároveň připravíme na získání povinné licence u České národní banky.
MARCEL KOLÁŘ
Regionální ředitel pro Královéhradecký kraj
„Chovám se stejně ke svým kolegům i svým klientům. Vždy se snažím najít řešení jejich problémů tak, aby se na mne nebáli v budoucnu opět obrátit.“

JAK MŮŽEME POMOCI VAŠÍ RODINĚ?

Chcete Vás a Vaši rodinu pojistit, ale nevyznáte se v pojistných produktech? Řešíte svoji finanční situaci, ale nevíte, co s ní dělat? Potřebujete upravit či optimalizovat své staré pojistky? Řešíte své bydlení a nevíte si rady s hypotékou? Chcete investovat své peníze, ale nevíte kam? Řešíte důležitou změnu ve Vašem životě?

POSTARÁME SE O VAŠI RODINU DO NEJMENŠÍHO DETAILU

Zaručujeme doživotní servis Vašich smluv Zařídíme za Vás veškeré papírování a vyřizování Budeme Vám hlídat data konce smluv a o všem Vás informovat Nemusíte jezdit k nám na pobočku, přijedeme za Vámi Vše samozřejmě ZDARMA
Náš tým je vám k dispozici
kdykoliv od pondělí do pátku,
od 8.00 do 20.00.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Nebojte se zeptat. Velmi rádi odpovídáme na vaše dotazy ohledně
zdravých rodinných financí.

Mám špatnou zkušenost s finančními poradci. Proč bych měl věřit zrovna vám?

Zcela oprávněně si toto odvětví získalo Vaši nedůvěru. Vlivem přesycení trhu neodbornými poradci není těžké získat nějakou tu špatnou zkušenost. Finanční Institut vznikl jako reakce na stále se zhoršující kvalitu finančních poradců v České republice. V našich řadách máme vysoce kvalifikované odborníky na finanční produkty, jež denně odhalují velké množství smluv, které nebyly klientům korektně nastaveny. Hrozí zde například riziko, že v případě pojistných událostí nedostanou adekvátní plnění od pojišťoven nebo platí u hypotečních úvěrů zbytečně poplatky navíc za přidružené produkty, které není nutné uzavírat. Finanční institut Vám nastaví smlouvy podle Vašich požadavků a životní situace, takže nebudete zbytečně přeplácet a smlouvy využijete na 100%.

Z vlastní zkušenosti vím, že většina rádoby poradců řeší svoji vlastní finanční situaci, ne tu mojí. V čem si tedy myslíte, že jste jiní?

Ano, to je naprostá pravda. Spousta poradců Vám navrhne „optimální“ řešení ihned na první schůzce. To je sice rychlé, ale prospěšné spíše pro poradce než pro Vás. My víme, že pro každého klienta je výhodné něco jiného, proto vytváříme řešení zcela na míru k Vaší životní situaci. Veškeré klientovy původní smlouvy prochází přes naše fixně placené analytické oddělení. Finanční poradce si tedy nemůže zvolit variantu, která by byla výhodná pro něj, jak už to ostatní poradci často dělají.

Jak je možné, že můj soused, který neumí ani malou násobilku, dělá finančního poradce? Takovýmto lidem mám svěřit své peníze? Ani omylem.

Vašeho souseda sice neznáme, ale víme, že tato situace není ojedinělá. My své poradce si vybíráme pečlivě. Nebereme každého, jak to bývá u multi-level marketingu (MLM). Zaměstnavatelé v MLM systémech nemají většinou téměř žádné náklady na pracovníky, a tak je výhodnější přijmout každého, kdo se o práci uchází. Tato skutečnost vede k přesycení trhu neodbornými finančními poradci.

Finanční Institut disponuje perfektním školícím systémem. Každý z poradců musí projít čtyřmi moduly zakončenými náročným testem. Poradci se musí zúčastnit veškerých praktických příprav, workshopů a návštěv klientů s oblastním manažerem. Licence od České národní banky je samozřejmostí. V žádném případě nepustíme poradce samotného ke klientovi, dokud není perfektně proškolen.

No dobře. A jakou mám mít jistotu, že mě nenecháte v budoucnu na holičkách? Já moc dobře vím, že finanční poradci se obměňují jako roční období.

Jak už bylo zmíněno výše, nejsme MLM, máme centralizovaný systém, čímž je náš klient neustále pod naší kontrolou, i když poradce s námi ukončí spolupráci.

Často se mi stává, že prošvihnu koncová data smluv a najednou zjistím, že já i moje rodina je nepojištěna. Pomůžete mi i s tímto problémem?

Ano. Postaráme se o Vás a Vaši rodinu do nejmenšího detailu. Nejen, že budete mít smlouvy naprosto v pořádku sepsané za nejvýhodnějších podmínek přímo na míru, ale také za Vás zařídíme veškeré papírování, vyřizování, o všem budete informováni a dokonce si nemusíte ani hlídat data ukončení smluv. Všechny tyto záležitosti vyřešíme za Vás.

Musím platit za Vaše poradenství?

To v žádném případě! Zaručujeme Vám doživotní servis u veškerých Vašich smluv ZDARMA.

Jsem úplně z jiného oboru a financím nerozumím. Budete mít se mnou dostatek trpělivosti, abyste mi vše vysvětlili?

Svět financí je velice rozsáhlý, proto není divu, že mu normální člověk těžko porozumí. Naši poradci se Vám vždy budou snažit vše lidsky vysvětlit a zodpovědět všechny Vaše otázky. Seznámí Vás se všemi detaily a ujistí se, jestli vše chápete. Je pro nás velice důležité, aby se klient cítil ve společnosti našeho poradce příjemně, proto provádíme namátkové kontroly. Klientům voláme a ptáme se jich, jestli proběhlo vše v pořádku.

Vaše pobočka je od mého bydliště dost daleko a nemám se k Vám jak dostat. Co s tím?

Nevadí. Nemusíte jezdit k nám, my přijedeme za Vámi až domů.

Budete po mně chtít kontakty na mé známé? Často se setkávám s tím, že poradce po mně „vyloudí“ 10 telefonních čísel a pak obtěžují mé blízké.

Nemáme potřebu si říkat o kontakty na Vaše přátele. Obvykle naši spokojení klienti nás doporučí sami, aniž bychom si o reference říkali. Samozřejmě za každé doporučení jsme rádi.

Máte něco společného s firmou Institut IFP Finančního poradenství a.s.? Před pár lety proběhla médii kauza o jejich nekalých obchodních praktikách.

Ne, nemáme! Bohužel si nás lidé pletou s touto firmou a často tato záměna v názvu vrhá u některých lidí špatné světlo na práci našich poradců. V současné době je společnost IFP Finančního poradenství a.s. v likvidaci. Naše společnost se nazývá Finanční institut s.r.o., na trhu jsme od roku 2013 a žádné nekalé obchodní praktiky neděláme ani dělat nebudeme.

Co když budu muset naléhavě něco vyřešit? Jak Vás mohu kontaktovat?

Můžete kontaktovat naši Infolinku na čísle 732 616 285 každý všední den od 8 do 16 hodin.

Jak vznikla symbolika Finančního Institutu a co znamená?

Univerzální konstanta π (pí) je obsažena v každém konceptu spojeným s kruhem.

Inspirovala a předurčila tak vizi a symboliku značky Finančního Institutu.

PÍ + FÍ

Univerzální konstanta π (pí) zde představuje stabilitu v nekonečně složitém kruhu života našich klientů.

Iniciály FI kromě jména firmy v sobě skrývají další důležitý rozměr značky: důraz na Finanční Inteligenci.

ŠTÍT

Symbolický význam štítu je zřejmý: je součástí značky, která chrání své klienty a jejich bohatý život.

Štít lze otevřít pouze kombinací 3 klíčů „FI“ od Finančního Institutu.

ZDRAVÍ, RODINA, FINANCE

Staří Řekové věřili, že 3 klíče na jednom svazku mají moc otevřít cestu k lásce, zdraví a bohatství.

Naše 3 klíče otevírají cestu k zdravým rodinným financím.

KLÍČ K BOHATÉMU ŽIVOTU

Kombinací všech 3 „FI“ klíčů vznikne unikátní klíč, který symbolicky odemkne bránu vašeho šťastného života.

ZDRAVÍ

Zdraví celé rodiny
se vždy odvíjí od stavu a kondice
každého z jejích členů.
První „FI“ klíč zajistí
Vaší rodině stabilitu,
nezávislost a zaslouženou
životní úroveň.

RODINA

Smyslem lidského života je
předat dětem to nejlepší,
čeho jsme byli sami schopni
dosáhnout.
Druhý „FI“ klíč Vám
umožní předat rodinné
hodnoty a odkaz z generace
na generaci.

FINANCE

Investice a zisk s sebou vždy
přináší také svoji druhou
a nebezpečnou stránku –
riziko.
Třetí „FI“ klíč Vám
pomůže budovat prosperitu
a bohatý život celé Vaší
rodiny.

ODEMKNĚTE SI VLASTNÍ
CESTU K FINANCÍM

POMÁHÁTE S NÁMI !!!

Finanční Institut podporuje neziskovou organizaci Nedoklubko z.s.,
která pomáhá rodinám s předčasně narozenými dětmi, u nichž došlo k ohrožení jejich dalšího vývoje perinatálními riziky. Nedoklubko z.s. spolupracuje s odborníky z řad neonatologů, psychologů, dětských neurologů a Českou neonatologickou společností. Podporuje řadu projektů na pomoc nedonošeným dětem a jejich rodičům včetně perinatologických center. Nově se podílí i na odborném výzkumu.
Každý klient Finančního Institutu je součástí této pomoci.
Děkujeme Vám.
Nedoklubko