CHCI SE PORADIT
Zajímá vás, jak si vybudovat zdravé rodinné finance? Využijte odborných
služeb našich poradců či finančního analytika, jsme tu pro Vás.
Chyba: Vyplňte své jméno.
Chyba: Vyplňte telefon v platném formátu.
Chyba: Vyplňte email v platném formátu.
Chyba: Pro odeslání formuláře je vyžadován souhlas.
Chyba: Toto pole nesmí být vyplněné (ochrana proti robotům).
Ozveme se vám nejbližší pracovní den po odeslání formuláře.
Informace o zpracování osobních údajů

Držíme klíč k Vašemu bohatému životu

Svět financí je opravdu rozsáhlý, není tedy divu, že mu normální člověk těžko porozumí. My Vás zavedeme do zákoutí tohoto zajímavého oboru. Naučíme Vás se zorientovat ve světě financí. Ukážeme Vám, jak zacházet s penězi stejným způsobem, jako to dělají nejbohatší lidé světa.
ZAJIŠTĚNÍ PROTI RIZIKŮM
Z
ákladním stavebním kamenem pro finanční nebo životní plánování je mít příjem nebo dostatečnou finanční rezervu, ze které je možné žít. Náš osobní poradce s Vámi bude komunikovat o finanční situaci, při které si uvědomíte, že právě pevné zdraví je klíčem ke schopnosti vydělávat peníze. Ukáže Vám systém pro zajištění zdravotních rizik. Analyzuje Vaši finanční situaci, tak jak to cítíte, a navrhne pojištění pro případ nemoci i úrazu v kombinaci s likvidní rezervou, která potřebu pojištění vytlačí. Pojištění nastavíme tak, aby Vy sami jste mu rozuměli, neplatili mnoho, ale zároveň aby pokrylo pouze nutné věci. Pojištění je důležité promyslet v kombinaci s pasivní rezervou, která Vám vždy zůstane, i když se nedostanete do zdravotních komplikací.  (čtěte více o zajištění proti rizikům →)
FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ
M
ožná jste si všimli, že málokdy se při výstavbě nebo koupi nemovitosti lidé obejdou bez hypotéky. Představte si, že zatoužíte po vlastní nemovitosti, a tak si zajdete zažádat do banky o úvěr. Dnes Vám každá banka úvěr nabízí. Ale také každá banka Vám řekne úplně jiné podmínky. Zkuste odolat běhání po více bankách a analyzování nejlepších podmínek. Čím více budete číst, tím více možná pocítíte nutkání, nechat nás běhat a analyzovat banky za Vás. Nabídky bank detailně sledujeme a víme, že úroková sazba není hlavním srovnávacím ukazatelem, ale že banky se snaží uvázat klienta na další produkty, které ve finále výhodnou úrokovou sazbu smažou. Dále se Vám bude líbit, že úvěr vždy kombinujeme s rezervou, která zařídí případný problém se splácením nebo zajistí nulový přeplatek úvěru.  (čtěte více o financovaní bydlení →)
VYTVÁŘENÍ FINANČNÍ REZERVY
J
ak se budete dovídat další informace o likvidní finanční rezervě, třeba si uvědomíte, jaký je rozdíl ji mít, nebo nemít. Představte si, že ztratíte zaměstnání, krátkodobě onemocníte nebo budou potřeba nutné opravy v domácnosti. V tuto chvíli máte částečnou jistotu, protože můžete čerpat z finanční rezervy. Stejně tak je výhodné se dívat na svůj nově pořízený automobil nebo novou kuchyň, když víte, že nikomu za to nedlužíte a navíc nezaplatíte nic navíc. Už jste si možná všimli nebo jste se doslechli o nějakých investičních produktech, které nabízí různé výnosy. Ne všechny jsou ale pro každého klienta výhodné nebo vhodné používat. Od toho tu jsou naši poradci a analytické oddělení, aby za Vás promysleli a analyzovali různé druhy finančních investic, kterým porozumíte a budou se Vám líbit. Budete mít možnost investici i sami analyzovat, sledovat a nastane-li nenadálá nebo plánovaná rodinná situace, rezervu vybrat, což Vám přinese pocit klidu.  (čtěte více o vytváření finanční rezervy →)
OCHRANA MAJETKU
P
ředstavte si, jaké by to bylo, kdybyste přes noc přišli o střechu nad hlavou. Cílem ochrany majetku je co nejrychleji zařídit, abyste měli dostatek prostředků pro opětovné pořízení. Vždy zvažujeme jednotlivá řešení a podmínky, jaké jsou jednotlivé finanční domy pro Vás schopny poskytnout. Náš osobní poradce s pojišťovnami prodiskutuje pojistné plnění a dbá na to, abyste vždy dostali plnění v nových cenách bez ohledu na stáří pojistné věci. V těchto těžkých chvílích Vás celým procesem likvidace poradce provede a vše Vám ukáže a řekne. Stejný způsobem to platí i u pojištění movitého majetku. Uvědomte si, jak by bylo nepříjemné, kdyby Vaše auto, které Vám denně slouží, bylo součástí autonehody, a tak je nyní nepojízdné. U pojištění odpovědnosti je potřeba vědět, že cena odpovídá výkonu. Takže je potřeba rozumět a znát detailně pojistné podmínky konkrétní pojišťovny.  (čtěte více o ochraně majetku →)
ÚSPORA PENĚZ
L
idé pro zhodnocení svých rezerv, jak víte, mohou používat produkty, které jim slibují vysoký výnos. Je ale potřeba rozumět daným podmínkám každého konkrétního produktu. Od toho tu je náš osobní poradce. Tomu sdělíte svou představu a on všechny tyto procesy promyslí s analytikem za Vás. Dále Vás obeznámí a ukáže s tím, jak můžete předejít tomu, že díky své nevědomosti vytvořenou rezervu nechtěně zamknete nebo díky vysokým poplatkům snížíte efekt zhodnocení.  (čtěte více o úspoře peněz →)
KVALITNÍ BANKOVNÍ ÚČTY
P
ředstavte si, jaké by bylo v dnešní moderní době nemít vlastní bankovní účet. Například spěcháte z práce a potřebujete se zastavit pro každodenní nákup. Při placení ale zjistíte, že Vaše hotovost se nachází doma v krabici od vína. Běžný účet, který nám ulehčí život, bereme jako standardní věc. Mít ho ale bez skrytých poplatků už tak standardní není. Všude můžete narážet na nabídky různých bank a jejich účtů zadarmo nebo bez skrytých poplatků. Ale ono to tak většinou není. S našimi poradci jsme rozklíčovali podmínky jednotlivých bank a ukážeme Vám, jaký účet je pro Vás ten nejvýhodnější. Umíme Vám bez potíží pomoci i s přechodem mezi bankami nebo vyjednat výhodnější podmínky u té stávající.  (čtěte více o kvalitních bankovních účtech →)
ZVÝŠENÍ FINANČNÍ GRAMOTNOSTI
J
ak budete postupně s poradcem komunikovat a analyzovat Vaši finanční situaci, můžete si po chvíli povšimnout, že poradce nemá pouze za cíl, Vám precizně nastavit finanční plán. Ale jeho cílem je taky vylepšit Vaši finanční gramotnost, tak aby Vy sami jste svému plánu rozuměli. Uvidíte, že sestavení a realizace finančního plánu Vám přinese příjemné ušetření nákladů a následné uchopení zhodnocených peněz. Poradce se stará a dohlíží na pravidelný servis smluv. Takže za Vás kontroluje výročí smluv a ceny pojištění auta nebo majetku. V případě potřeby s Vámi prodiskutuje priority a smlouvy upraví tak, aby perfektně fungovaly a odpovídaly očekávání a životní situaci. Výsledek je pro Vás viditelně rostoucí a zabezpečené bohatství, kterému sami rozumíte a dává Vám pocit jistoty.  (čtěte více o zvýšení finanční gramotnosti →)

JAK MŮŽEME POMOCI VAŠÍ RODINĚ?

Chcete Vás a Vaši rodinu pojistit, ale nevyznáte se v pojistných produktech? Řešíte svoji finanční situaci, ale nevíte, co s ní dělat? Potřebujete upravit či optimalizovat své staré pojistky? Řešíte své bydlení a nevíte si rady s hypotékou? Chcete investovat své peníze, ale nevíte kam? Řešíte důležitou změnu ve Vašem životě?

POSTARÁME SE O VAŠI RODINU
DO NEJMENŠÍHO DETAILU

Zaručujeme doživotní servis Vašich smluv Zařídíme za Vás veškeré papírování a vyřizování Budeme Vám hlídat data konce smluv a o všem Vás informovat Nemusíte jezdit k nám na pobočku, přijedeme za Vámi Vše samozřejmě ZDARMA

POMÁHÁTE S NÁMI !!!

Finanční Institut podporuje neziskovou organizaci Nedoklubko z.s.,
která pomáhá rodinám s předčasně narozenými dětmi, u nichž došlo k ohrožení jejich dalšího vývoje perinatálními riziky. Nedoklubko z.s. spolupracuje s odborníky z řad neonatologů, psychologů, dětských neurologů a Českou neonatologickou společností. Podporuje řadu projektů na pomoc nedonošeným dětem a jejich rodičům včetně perinatologických center. Nově se podílí i na odborném výzkumu.
Každý klient Finančního Institutu je součástí této pomoci.
Děkujeme Vám.
Nedoklubko