Přidej se k nám a změn svět financí

Obohacujeme svět o finanční gramotnost. Možná jste o nás ještě neslyšeli, ale o nástrojích, které používáme určitě ano. Patří mezi ně veškeré produkty na finančním trhu, které jsou navázány na finanční plán. 

Díky němu mají správné využití a přináší našim klientům splněné cíle.

3 hlavní důvody, proč to zvážit

Důraz na kvalitu a profesionální vzdělání

Svět financí se mění velmi rychle. Proto se pravidelně vzděláváme, abychom byli vždy o několik kroků napřed a mohli zajistit profesionální kvalitu našich služeb.

10 let zkušeností

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme vybudovali stabilní zázemí a efektivní systém práce. Ukážeme ti, jak můžeš začít budovat portfolio klientů a zajistit si nadstandardní příjem.

Finanční svoboda a časová flexibilita

Můžeš se s námi profesně rozvíjet, stabilně zvyšovat svůj měsíční příjem a přitom mít čas i na své koníčky, rodinu a přátelé.

Staneš se naším partnerem

Dáme ti k dispozici náš propracovaný školicí systém a zázemí, abys ses mohl co nejrychleji rozjet a začal se s maximální profesionalitou orientovat ve světe financí.

Předáme ti veškeré know-how

Jsi komunikativní a cílevědomý? To nám stačí. Vše ostatní tě naučíme. Analytik ti pomůže zorientovat se ve světě financí a ti nejlepší z nejlepších v tomto oboru tě naučí, jak správně dělat toto řemeslo.

Dostaneš seriózní klienty

Každý podnikatel ví, že klienti jsou základní stavební kámen každého businessu. Zajistíme ti vlastní klientelu, díky které lehce překonáš začínající období v nové profesi.

Bude tě bavit

01.

Budeš mít prostor pro vzdělávání. Pravidelně se v týmu potkáváme a každý může přijít se svým nápadem, jak všechny posunout.

02.

Naučíš se jednu z nejdůležitějších věcí v dnešním světě – spravovat finance a pochopit finanční trh.

03.

Uzpůsobíš si svůj čas a pracovní náplň tak, abys měl prostor na svoji rodinu, přátele nebo koníčky.

04.

Máš nárok na Multisport kartičku, díky které budeš mít zajištěné vstupy zdarma do sportovišť a wellness center po celé ČR.

05.

Můžeš mít zvýhodněný paušál od T-mobile, abys byl od všech tak daleko, jako je tvůj telefon od tebe.

06.

„Každý řetěz je silný jen tak, jak je silný jeho nejslabší článek.“ , proto posilujeme týmového ducha. Zúčastníš se teambuildingu, firemních akcí nebo společného grilování.

07.

Nakonec tě stejně asi nejvíc bude bavit kolektiv, protože s námi zažiješ spoustu zábavy.

01.

Na první pohled pohoda, ale opravdu makáme. Nikdo se tu neveze. Na druhou stranu se nikdo nebude vozit po tobě.

02.

Rádi ti se vším na začátku pomůžeme, ale máme vysoké tempo.

03.

Potřebujeme lidi, kteří se chtějí učit, dozvědět se co nejvíce a zdokonalovat se. Mít u nás ve všem jasno je samozřejmostí.

04.

Potřebujeme lidi, kteří jsou proaktivní, komunikativní a mají rádi výzvy.

05.

Nechceme černé pasažéry a leklé ryby. Hledáme lidi, kteří přemýšlí a zlepšují se. Ptej se, rozporuj, sdílej své nápady.

06.

Naše práce nás baví, takže do ní dáváme hodně. Všichni jsme k sobě čestní a rovní.

07.

Zaměřujeme se na růst našich klientů, máme super pracovní zázemí, ale pořád jsme byznys, který́ musí vydělávat, a díky tomu máme svobodu.

Měl bys vědět

Naši leadeři

Martin Šebrle

Za každým z nás se skrývá příběh. Někdo ho má delší, někdo ho začíná teprve psát. Pomáhat ostatním k úspěšnému a finančně nezávislému životu mi dělá největší radost.
Jsem člověk, který miluje život, svět financí a podnikání. Stejně tak i miluji svoji rodinu a čas strávený s ní. 

„Dělej to, co musíš, dokud nebudeš moct dělat to, co chceš!“

Petr Prochaska

Na obchodě mě baví, že má práce nikdy není stereotypní. Stejně tak mě naplňuje sdílet radost s kolegy z týmu a v neposlední řadě pomáhat zákazníkům správně nastavit finance v domácnosti tak, aby pracovaly v jejich prospěch.

„To nejkrásnější, co si na sebe můžeš ráno obléct, je tvůj úsměv.“

Matěj Tichý

Ve financích jsem začal, protože jsem se chtěl naučit něco nového. V dnešní době však spousta společností jen prodává a vůbec neřeší prospěch pro své klienty. Díky Finančnímu institutu vidím, že jde tato práce dělat jinak, lépe. Můžu se tak rozvíjet a zároveň pomáhat lidem ve svém okolí.
„Na nic nečekej, život utíká rychleji, než si myslíš.“

Pavel Peterka

Seberealizace v obchodním světě mě naplňuje nejen proto, že se díky ní rychle osobnostně rozvíjím a plním si svá přání, ale i proto, že mohu pomáhat ostatním lidem dosahovat jejich snů a cílů.
„Pojďte si také plnit své sny společně s námi.“

Přidáš se mezi nás?

Koho hledáme

Hledáme cílevědomé a komunikativní lidi, kteří touží po finanční nezávislosti, seberealizaci a chtějí od života více.

Pokud chceš patřit mezi úspěšné lidi, co žijí život podle svých představ, tak se přidej k nám do týmu.

Důležité aspekty při naší práci

Lidskost

Složité situace nás provází celý život, to patří k životu. Víme, že když to přijde, je důležitá podpora, proto nikdo nehází klacky pod nohy, ale snažíme se stát oporou a pomocí. Úsměvy jsou u nás běžné a nebylo by to v pořádku, kdyby to bylo jinak. Pokud je něco potřeba udělat, tak se zapojíme všichni, aby to nezůstalo na jednom z nás.

Svoboda

Jsme rádi, když má každý prostor, říct svůj názor. Ať už se nám líbí nebo ne, vždy ho rozebereme a vezmeme si z něj to nejlepší pro nás všechny. Nechceme stavět mantinely, které by určovaly a limitovaly naši kreativitu, protože svět se neustále mění a kdo zůstává pozadu, žije ve světě, který už dnes neexistuje. A to nám dodává svobodu, která je ovšem spojená s odpovědností.

Radost

Máme rádi rodinu, přátele, oslavy, děti, hudbu a domácí mazlíčky. Je u nás naprosto normální, že u nás v kanceláři uslyšíte radostný smích dětí, štěkot psů, hudbu a bouchnutí šáňa. Oslavujeme jak úspěchy, tak narozeniny. Rádi hrajeme společenské hry a bavíme se, protože radost k životu patří!

Pokud chceš patřit mezi nás a žít život podle svých představ, vyplň formulář níže a pobavme se o spolupráci

Co bude následovat?

Proč chceme tvůj kontakt?

Pokud chceš patřit mezi úspěšné lidi, kteří žijí život podle svých představ, tak vyplň formulář níže a pobavme se o spolupráci

Co bude následovat?

Proč chceme tvůj kontakt?

FI podporuje neziskovou organizaci Nedoklubko z.s.,

která pomáhá rodinám s předčasně narozenými dětmi, u nichž došlo k ohrožení jejich dalšího vývoje perinatálními riziky. Nedoklubko z.s. spolupracuje s odborníky z řad neonatologů, psychologů, dětských neurologů a Českou neonatologickou společností. Podporuje řadu projektů na pomoc nedonošeným dětem a jejich rodičům včetně perinatologických center. Nově se podílí i na odborném výzkumu.

Každý klient FI je součástí této pomoci.