Nadace EU&FI

Finanční Institut není jen o vydělávání peněz, ale i o vyšším smyslu a obohacení celé společnosti

Položili jsme si otázku, proč 90 % z nás nedělá v životě to, co vystuduje a proč naplno nevyužívá svůj skutečný potenciál. Je to tím, že školám nezbývá prostor pro rozvoj sebepoznání a talentů dětí, které jsou pro jejich profesní život klíčové.

A tak vznikla myšlenka založit nadaci, která bude pomáhat dětem i dospělým objevovat silné stránky a pracovat na jejich rozvoji, protože v tom je tajemství šťastného a úspěšného života. 

Nadace Evy Urbanové a Finančního Institutu vznikla předně pro podporu pomoci lepšího sebepoznání dětí základních škol. Pomáháme dětem se správným výběrem navazujícího studia a to na základě talentů a silných stránek, které jsou klíčové pro rozvoj jejich budoucí profese, díky které mohou v životě uspět a být šťastní. 

Pokud vám naše činnost přijde smysluplná a chtěli byste se v rámci nadace seberealizovat tím, že budete pomáhat dětem se sebepoznáním jejich talentů a silných stránek a v rámci toho přispívat i k osvětě finanční gramotnosti, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kurz Šťastní & bohatí

Čím to je, že ještě nejste ve svém životě tak šťastní a bohatí, jak byste si přáli? 

Poznejte své podvědomí, nahraďte ho lepším! Když budete myslet a jednat jako šťastní a bohatí lidé, šťastně bohatými se stanete. To přece dává smysl.

Pojďme to společně probrat