Pomáháme všem klientům zdravě nastavit rodinné finance, aby mohli prožít život v prosperitě a hojnosti

Měníme lidské životy k lepšímu pomocí objevování a využívání vlastního potenciálu na maximum.

Věříme, že zdravé rodinné finance jsou unikátním klíčem k bohatému životu.

Většina společností zabývající se finančním poradenstvím spíše prodává než radí. Bezhlavě přijímají nové poradce, ale na klienty už příliš nemyslí. Z toho důvodu je trh přesycen neodbornými finančními poradci a lidmi, kteří mají nešťastně uzavřené finanční produkty.

Při sestavování finančních plánů pro naše klienty se držíme historicky prověřených pravidel.

Postupujeme od zajištění životní úrovně proti nenadálým situacím až po efektivní dělení majetku na třetiny.

Tím mají naši klienti vytvořenu likvidní rezervu, zainvestované peníze ve střednědobém horizontu a nemovitý majetek, který jim ideálně přináší pasivní příjem. Proto se naši klienti nebojí toho, co bude s jejich příjmy v důchodovém věku, ale naopak se na něj těší.

Bez nadsázky můžeme říct, že naše klienty připravujeme na lepší budoucnost.

Martin Šebrle

Ředitel obchodní skupiny

Za každým z nás se skrývá příběh. Někdo ho má delší, někdo ho začíná teprve psát. Pomáhat ostatním k úspěšnému a finančně nezávislému životu mi dělá největší radost.

Své poradce si vybíráme pečlivě

Naším náročným výběrovým řízením projde pouze 1 z 25 žadatelů.

Každý uchazeč musí projít pohovorem s výkonným ředitelem Michalem Rückelem a obstát ve tříměsíční zkušební lhůtě, kde nabývá teoretické i praktické znalosti oboru. V době tříměsíční zkušební lhůty poradce zároveň připravíme na získání povinné licence u České národní banky.

ZDRAVÍ

První „FI“ klíč zajistí vaší rodině stabilitu, nezávislost a zaslouženou životní úroveň.

Zdraví celé rodiny se vždy odvíjí od stavu a kondice každého z jejích členů. Dovolte nám pomoci zlepšit vaše finanční zdraví.

RODINA

Druhý „FI“ klíč vám umožní předat rodinné hodnoty a odkaz z generace na generaci.

Smyslem lidského života je předat dětem to nejlepší, čeho jsme byli sami schopni dosáhnout, a na této cestě vám budeme rádi nápomocní.

FINANCE

Třetí „FI“ klíč vám pomůže budovat prosperitu a bohatý život celé vaší rodiny.

Investice a zisk s sebou vždy přináší také svoji druhou a nebezpečnou stránku – riziko.  Ochráníme vás před ním.

Pojďme to společně probrat

Postaráme se o vaši rodinu do nejmenšího detailu

Pomáháme lidem s jejich finanční situací podle jejich přání představ a zcela na míru.

Pojďme to společně probrat

Chtěl bych poděkovat panu Koberovi za jeho lidský a profesionální přístup. Pečlivě se mnou vše prošel a vysvětlil. Mohu jeho služby jen doporučit. Děkuji
VLASTIMIL VLASÁK
27.9.2020, Červený Kostelec
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za skvělou spolupráci při řešení problémů s pojištěním. Přístup poradce byl příkladný. Děkuji moc a těším se na další spolupráci.
ALEŠ STŘELKA
4.3.2018, Hradec Králové
S přístupem poradce Zdeňka Rückela jsme velice spokojeni. Milý, příjemný, velice ochotný, vše krásně vysvětlil, zodpověděl. Můžeme jen doporučit. Vlčkovi
MIROSLAVA VLČKOVÁ
4.4.2018, Nové Město nad Metují
Jako poradce L.Sporera vřele doporučujeme.Pomohl nam s pojištěním.refinancovat hyp.uver,kde jsme usetrili.Jeho vystupování je příjemné a je sympatický.Vzdy se na něho můžeme obrátit a vždy nám ochotně pomůže nebo poradí.
IVA VRBATOVÁ
1.3.2018, Vidochov
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat za pomoc při refinancování hypotéky. V budoucnu se na vás zase ráda obrátím.
LINDA HRODKOVÁ
2.10.2018, Hradec Králové
S prací pana Kašky jsem byla nadmíru spokojená. Zajistil nám nejvýhodnější zajištění našich příjmů a vše nám trpělivě vysvětlil a zodpověděl veškeré otázky. Je radost spolupracovat s takovými lidmi.
VERONIKA LUŇÁKOVÁ
28.2.2018, Čestice
Chtěl bych vyjádřit poděkování za přístup a řešení problémů s pojištěním Ing. Monice Buřtové. Věřím v další spolupráci. Rád bych tímto vyjádřil poděkování za skvělý přístup a flexibilitu.
JAN KUBÁT
19.10.2016, Louny
Dobrý den, tímto bych chtěla vyjádřit spokojenost se slečnou Veronikou Forejtkovou, která mi věnovala spoustu času s uzavřením pojistky. Za její pomoc a příjemné vystupování moc děkuji.
IRENA ČEPLOVÁ
15.9.2016, Rychnov nad Kněžnou
Velice příjemné vystupování a Ochota řešit profesionálně, dle předchozího rozhovoru s klientem, vzniklou situaci a odborně mu poradit, to vše charakterizuje paní Marcelu Sejkorovou, která mi velice ochotně pomohla a pomáhá ve finančních otázkách. Tedy paní Marcelko moc děkuji a jsem Vám velice vděčný.
ONDŘEJ STARÝ
15.8.2016, Tuněchody
Chci poděkovat vaši společnosti za provedené služby, zjistil jsem hrubé nedostatky v cenách a hlavně nastavení svých pojistných smluv, s čímž mi váš poradce p. Malich ochotně pomohl. Přijel kdykoli jsem zavolal, řešili jsme i povinné ručení a chystáme se na havarijní pojištění mého nového automobilu. Za mě 10/10!!
BOHUSLAV ČERVENÝ
29.6.2016, Harrachov