Naše projekty

Finanční Institut není jen o vydělávání peněz, ale i o vyšším smyslu a obohacení celé společnosti

Položili jsme si otázku, proč 90 % z nás nedělá v životě to, co vystuduje a proč naplno nevyužívá svůj skutečný potenciál. Je to tím, že školám nezbývá prostor pro rozvoj sebepoznání a talentů dětí, které jsou pro jejich profesní život klíčové.

A tak vznikla myšlenka založit nadaci, která bude pomáhat dětem i dospělým objevovat silné stránky a pracovat na jejich rozvoji, protože v tom je tajemství šťastného a úspěšného života. 

Nadace Evy Urbanové a Finančního Institutu vznikla předně pro podporu pomoci lepšího sebepoznání dětí základních škol. Pomáháme dětem se správným výběrem navazujícího studia a to na základě talentů a silných stránek, které jsou klíčové pro rozvoj jejich budoucí profese, díky které mohou v životě uspět a být šťastní. 

Pokud vám naše činnost přijde smysluplná a chtěli byste se v rámci nadace seberealizovat tím, že budete pomáhat dětem se sebepoznáním jejich talentů a silných stránek a v rámci toho přispívat i k osvětě finanční gramotnosti, tak nás neváhejte kontaktovat.

Investice do realit je dlouhodobě považována za velmi bezpečnou a výnosnou formu investování. Proto nabízíme klientům Finančního institutu, aby se mohli podílet na výnosech z obchodů s nemovitostmi a zhodnocovali tak chytře své finance bez zbytečných poplatků.

FI Realitní Investice vykupuje nemovitosti v dražbách, poté každou nemovitost pečlivě opraví a následně prodá novému majiteli. 

Naše činnost bez nadsázky vdechuje nový život objektům, které jsou mnohdy ve špatném technickém stavu, ale hlavně díky penězům klientů Finančního Institutu se nám daří dopřát nový domov čím dál více rodinám.

Jsme odborníci v plynárenském průmyslu, a proto nabízíme dlouhodobě výhodný plyn s garantovanou cenou. 

Klientům Finančního Institutu zajistíme úsporu 20 % až 30 % z účtované částky za dodávku plynu. Proto má valná většina našich klientů každý rok přeplatek, který využijí efektivněji se svou rodinou. 

Vážíme si našich zákazníků a díky férovému jednání u nás 98 % zákazníku po změně dodavatele zůstává.